טוען

ייעוץ אסטרטגי

נסיון רב שנים, עיסוק וחשיפה למגוון רחב של פרויקטים נתנו לנו את הכלים לייעץ ללקוח בדבר הכוון הנכון אליו יש לקחת את הפרויקט. זאת מהבחינה החוקית, כלכלית, טקטית, כרונולוגית, פסיכולוגית ועוד.

רבים מלקוחותינו מתייעצים אתנו בכל תחום שהוא ומאמצים את דעותינו. כך, התוצר שמתקבל נכון יותר, כמעט בכל תחום בו אנו עוסקים.

תכנון מבנים

אדריכל מרש, בעל המשרד, בליווי צמוד של 2 אדריכלים בכירים, ראשי צוותים לשעבר ובסיוע 3 צוותי תכנון, עוסקים בתכנון מגוון רחב של מבנים ומתחמים. העיסוק  המגוון של כל אחד ואחד מאנשי הצוות בצוותים השונים ושל ראשי הצוותים בהובלה, יוצר שיתוף פעולה סינרגטי ומשפר את חדוות היצירה. ההתמחות והידע לתכנן כמעט כל סוג של מבנה מאפשר שרות שלם וכוללני ללקוחותינו.

תכנון ערים

החל מתחילת שנות ה90, עוסק אדריכל מרש בתחום בינוי ערים. הטיפול במאות פרויקטים מסוגים שונים כגון: תכניות מתאר ארציות, מחוזיות ועד נקודתיות מקומיות, אפשר התמקצעות והתמחות בתחום מרתק זה.

אדר’ מרש עם צוות מתכננים מתחום האדריכלות וגיאוגרפיה (ערים ואיזורים)
מטפלים בתחום זה, הן במרחב האורבני, הכפרי והפתוח. נושא זה תורם לחשיבה הכוללנית, להבנת התכנון וליכולת לטפל בכל רבדי התכנון.

עיצוב פנים

המבנה אינו מסתיים במעטפת, אלא מתחיל בסביבה, ממשיך במעטפת ומסתיים בחללים הפנימיים בהם נוצרת האווירה של פנים הבניין. אי אפשר להפריד בין שלשת המרכיבים הנ”ל.

כחלק מהחשיבה הכוללנית אנו רואים עניין רב במתן מענה תכנוני לפנים הבניין עד לרמת הווילון, השטיח, הרהיט, הטפט והצבע  ובכלל לכל מרכיבי תכנון הפנים בבניין.

תכנון שלם וכוללני

כחלק מהתפישה של התכנון השלם הכוללני, לא נשלח את הלקוח לרעות בשדות זרים.

אצלנו הלקוח יקבל את כל המעטפת, החל מהחשיבה האסטרטגית, הבחינה החוקית, יצירת האווירה הנכונה, טיפול בתחום הסטטוטורי/השבחתי/הסדרתי, דרך המבנה עצמו ועד לתכנון האלמנטים המייצרים אווירה בחלל (עיצוב פנים).

זו תפישתנו ואליה אנו שואפים.

פירות אלה ניתן לקטוף בזכות עשרות שנות נסיון, לימוד והשתלמות ובעיקר בזכות חריצות, כשרון ועבודה קשה.

נגישות